Hakkında


Ankara emlak dünyasının başarılı yatırım danışmanlarından Hale Aslan 1978 Ankara doğumlu. Ankara Üniversitesi İşletme Bölümü Mezunu. Vakko mağazasın'da staj deneyiminin ardından Satın alma ve kiralama departmanı Daha sonrasında Vakko –Beymen gibi dünya markalarında yönetici düzeyinde çalışmalarını sürdürdü. On yıl gibi uzunca süreç Ticari parekende- Mağazacılık sektörüne hizmet verdikten sonra, kendi bilgi ve becerilerini daha çok kullanabileceği, kazancını kendi belirleyebileceği, gayrimenkul sektörüne geçiş yaptı.

Girişimci ruhuyla örtüşen bu alanda kazandığı büyük başarılarla kısa sürede çok yol katederek sektörün önde gelen oyuncuları arasına giriyor.
10 yılı aşan bilgi ve tecrübesini dünyanın köklü ve güçlü firması Coldwell Banker çatısı altında Coldwell Banker Başkent ofisinde devam ettiriyor.. Sektörde çalışmaya başladığı günden bugüne fark yaratarak 2015 yılı Coldwell Banker Türkiye ciro dördüncüsü ,2016 ilk çeyrek( Ciro ve işlem bazında )Türkiye ikincisi , 2017 ve 2018 ilk çeyrek yılı Ankara bölge 4sırada satış profesyoneli seçilmiştir.BÖLGESİ ÇANKAYA GOP bölgesidir.
Evli ve iki çocuk annesidir .